O polskiej wersji

Polska wersja językowa Featureban powstała dzięki uprzejmości autora jej oryginału, który udostępnił grę w ramach otwartej licencji Creative Commons

Autorami polskiej lokalizacji są:

24843821656_5ae45f7b3b_z

Radosław Orszewski – praktyk metodyk Lean, Kanban i Agile, który zaczynał swoją karierę zawodową jako tester oprogramowania, by po zapoznaniu się ze Scrumem a dalej Metodą Kanban pracować jako Scrum Master, lider projektów i zespołów, konsultant procesów i narzędzi w branżach takich jak turystyka, telekomunikacja, usługi lokalizacyjne, płatności czy gry. W przeszłości pracował także jako dziennikarz, po godzinach pasjonat kolarstwa. Po ponad 9 latach spędzonych w Berlinie, gdzie prowadzi grupę Berlin Lean Coffee wrócił do rodzinnego Wrocławia gdzie tworzy Wrocław Lean Coffee. Więcej na: orszewski.com oraz LinkedIn i Twitterze.

JS foto XL

Jerzy Stawicki – project i portfolio management oraz management konsultant, trener i coach. Doradza przy wprowadzaniu metod zarządzania projektami, zarówno tradycyjnych, jak i agile-owych (Kanban, Scrum), budowaniu PMO oraz transformacji firm w stronę organizacji projektowych i zwinnych. Przez wiele lat zarządzał zespołami i pracował jako kierownik projektów m.in. w SAP Polska, ICL Poland. Pasjonat doskonalenia firm i zespołów, z wykorzystaniem samo-organizacji i strategicznej roli menedżerów. Obecnie prowadzi w Warszawie firmę JS PROJECT.

Po godzinach podróżuje i wędruje pieszo po nieodkrytych zakątkach w Polsce i na świecie.

Więcej na: LinkedIn / Twitter

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s