Nowe: tabelki i arkusze na wykresy CFD i dystrybucji czasu realizacji

IMG_20171220_185737815_BURST000_COVER_TOP

Zgodnie z zapowiedzią w efekcie warsztatów na Wrocław Lean Coffee, Agile Wrocław oraz ostatnio na Code University w Berlinie w dziale Pliki wylądowały nowe tabelki na dane oraz arkusze służące do ręcznego rysowania a raczej kolorowania skumulowanego diagramu przepływu oraz wykresu dystrybucji czasu realizacji. Wszystko to dopełnia grę Featureban w 100% w wersji analogowej.

Materiały te znajdują się w pliku Excel w którym czekają na Was cztery arkusze gotowe do wydruku na papierze A4. Dwa nazwane tabelami to nic innego jak arkusze do użycia w trakcie gry do zbierania danych, dwa pozostałe służą do wyrysowania wykresów. Ja praktykowałem robienie wykresów po grze, bowiem nie rozpraszało to tak uczestników wielozadaniowością, ale z czasem padają komentarze w stylu.. gdybyśmy to widzieli w trakcie to.. 🙂

Plik w języku polskim udostępniony jest na licencji CC a więc do dowolnego użycia. Zachęcam do jego rozwoju jeśli macie pomysł na inne metryki lean, które możnaby budować w trakcie gry w Featureban w wersji analogowej.

Dobrej zabawy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s